הוצאה לאור - שירות הוצאה עצמית

אלונה ירדן - הוצאת ספרים

הוצאה עצמית - אלונה ירדן לאחר שהצעתי את שירותי כעזרה לסופרות חברות ואחרים שפנו אליי לעזרה, החלטתי שהגיע הזמן למסד את הידע והניסיון שצברתי בתור מוציאה לאור עצמאית.
קשה לי לשבת בצד ולראות איך סופרים נאלצים לוותר על זכויות היצירות שלהם או מתבקשים לשלם סכומי עתק עבור שלבי הוצאה שיכולים בהחלט להיות זולים באופן משמעותי ממה שגובים עליהם בהוצאות המוכרות.
קשה לי לשמוע עצות אחיתופל שניתנות מתוך כל דבר מלבד רצון טוב.

ליווי סופרים מא' ועד ת'

אם חשוב לכם להוציא את ספרכם, אבל לשמור על כל הזכויות עליו, אם רציתם להוציא את המילים שבקעו מכם בהוצאה עצמית, אבל לא ידעתם מאיפה להתחיל, אם קיבלתם הצעה שגרמה לראשכם להסתובב, פה אני נכנסת לתמונה.
אינני מעוניינת בזכויות על ספרכם ואינני מעוניינת להרוויח היכן שלא עבדתי. אני מציעה לכם את הידע הרב שלמדתי, את אנשי המקצוע המעולים איתם יצרתי קשרי עבודה מהוצאת ספריי לאור, את היכולות האישיות שלי והכל במחיר הוגן, ללא חישוב שעות או ספירה של שינויים ועדכונים, עם אוזן קשבת, עצות ותמיכה שיתנו לכם מבט כולל על עולם הספרות מתוך ידע וניסיון ועם הרבה אהבה ורצון לעזור.
הנה כמה מהספרים שליוויתי בהוצאה לאור משלב כתב העת הגולמי ועד יציאתו לעולם:

הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן

עיצוב כריכה:

לאחר שיחה והבנה של רצונות הסופר, אשמח לעבוד יחד כדי להגיע לכריכה שתהיה מימוש מלא של החלום שנצטייר בעינכם. הנה כמה מהכריכות שעיצבתי:

הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן

שירותי עימוד:

החלום שלכם הוא האתגר שלי לביצוע. אין דבר שלא ניתן לעשות.
יש ספרים שעימדתי בהם הסתכם בהגדרות פשוטות של מיקום הטקסט בעמוד ויש ספרים שעימדתי בהם התווספו אלמנטים בתחילת פסקאות, איורים בכותרות וסגנונות שונים למיקום המילים הכתובות על פני הדפים.
יחד, אסביר לכם את חוקי העימוד השונים, נחליט איזה מהם מתאימים לספר שכתבתם ונוודא שמראה הספר המודפס יהיה חלק בלתי נפרד מחוויית הקריאה שלו.
הנה כמה מהספרים שעימדתי:

הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן

הכנה לדפוס והתנהלות מול בית הדפוס:

נכון שהיום, לאחר שהוצאתי כמות לא מבוטלת ספרים לעצמי וכבר כמה נוספים גם לאחרים, ההתנהלות מול בית הדפוס קלה ונעימה לי, אבל אני זוכרת את הפעם הראשונה שביקשו ממני לשלוח קובץ עם בלידים, או את הפעם הראשונה בה עשיתי עצמי מבינה מה המשמעות של גלישת צבע. בתי הדפוס רגילים לעבוד מול מעצבים גרפיים ואנשים שיודעים ובנויים להכנה לדפוס. אין זה אומר שאתם חייבים להיות מלווים על ידי איש מקצוע כזה. מספיק מי שעבר דרך ארוכה ולמד את כל שיש ללמוד כדי להשרות בכם את הרוגע הנחוץ להיכנס הספר לדפוס.
אשמח אם תרשו לי להשרות בכם את השקט הנפשי ולרכז עבורכם את כל התכתובות וההתנהלות מול בתי הדפוס איתו תבחרו לעבוד החל מהצעת המחיר ועד האספקה של הספר.

הפקת ספר דיגיטלי:

ישנן כמה אפשרויות להפקת ספר דיגיטלי וכמו בעימוד, גם כאן אין דבר שאי אפשר לעשות!
אשמח לענות על כל שאלה שעולה בראשכם, לייעץ לכם מתוך ניסיוני כסופרת שמוכרת הרבה מאוד עותקים בפורמט הדיגיטלי ולהשלים את העזרה גם בהפקת הספר עצמו.
הספרים שהפקתי נמכרים בכל חנויות הספרים הגדולות (עברית, אינדיבוק, ביבוקס, גטבוקס, דפי נחיתה עצמאיים ועוד) וכמו כן, מתממשקים עם אפליקציות חיצוניות כגון GreatBoox אחרות שפנו אלי וביקשו לחשוב מחוץ לקופסה.
ספר דיגיטלי יכול במסגרת המגבלות שלו להידמות למודפס, לכלול תמונות, איורים, קישורים ועוד. הכל עניין שנכונות להתאמץ ואני מוכנה, מה איתכם?
הנה כמה מהספרים שהפקתי בפורמט הדיגיטלי:

הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן הוצאה עצמית - אלונה ירדן


אשמח לשמוע מכם,
אלונה ירדן

רוצים ליצור איתי קשר?
054-3132622

alona@jarden.co.il